Wat hier ook heeft gezeten is een trainingseenheid voor schutters van de Convair B-36 Peacemaker bommenwerper. Hiervoor waren een drietal uitgebouwde radargeleide geschutskoepels neergezet. Schutters schoten met deze geschutskoepels op door drones getrokken luchtdoelen. Niemand kon het bevestigen of ontkennen maar onderstaande circelvormige plek zou de ruimte kunnen zijn waar zo'n geschutkoepel stond. Onder het rooster was een grote ruimte met aansluitingen.
Boardman bombing range by
Baloo the Bear, on Flickr
Aan de oostzijde van de baan waren nog wat geleiderails (?) waarvan niemand nog wist waarvoor het allemaal gediend heeft.
Boardman bombing range by
Baloo the Bear, on Flickr
Boardman bombing range by
Baloo the Bear, on Flickr
De range is nog steeds in gebruik bij de Amerikaanse Marine welke er veelvuldig gebruik van maakt t.b.v. hun EA-18 Growlers van Whidbey Island NAS, WA